Introductie
Doe wereldwijd zakenDe opleiding International Management bereidt afgestudeerden van Franklin voor op loopbanen in het internationale bedrijfsleven en de publieke sector in organisaties variërend van familiebedrijven tot multinationale ondernemingen en van overheidsadministratie tot non-profitstichtingen. Naast afgestudeerde schoolkansen zoals MBA-, MSc- en MA-programma's, omvatten mogelijke carrièrepaden voor afgestudeerden in International Management Marketing Manager, Trading and Fund Manager, Financial Analyst, Business Development Manager, Product Manager en Advertising Account Manager. Studenten kunnen ook kiezen voor de graad International Management met een "nadruk" in Finance of Marketing.
Het International Management-programma biedt een uitgebreid feitelijk en analytisch inzicht in de wereldwijde zakelijke omgeving en van de tools en technieken van elk van de subdisciplines van management. Studenten verwerven een solide theoretische en praktische basis in economie en bedrijfsanalyse, strategische planning, marketing, boekhouding, financiën, bedrijfsvoorspelling en kwantitatieve computergebaseerde besluitvorming. Studenten kunnen ook kiezen voor de International Management Major met een nadruk op Finance of Marketing. Belangrijkste vereisten voor internationaal managementInternationaal management met de nadruk op de belangrijkste vereisten voor financiën Internationaal management met de nadruk op de belangrijkste vereisten voor marketing * Alle Bachelor of Arts-graden vereisen in totaal 120 studiepunten, bestaande uit kernvereisten, belangrijke vereisten en algemene keuzevakken. Vereisten kunnen vereist zijn voor cursussen buiten de major.
Toelatingseisen
Niet-gegradueerde toelating tot Franklin University Switzerland is selectief, competitief en voornamelijk gebaseerd op het volgende:High School Record
Persoonlijke aanbevelingen
SAT I of ACT-scoresTegen de tijd dat u uw aanvraag start, wordt van u verwacht dat u een solide universitair voorbereidingsprogramma hebt voltooid. We raden een programma aan met vier jaar Engelse grammatica, compositie en literatuur; drie jaar vreemde taal; drie jaar geschiedenis; drie jaar wiskunde en twee jaar wetenschap. Cursussen op gebieden zoals kunst, informatica en muziek worden ook aanbevolen.
Kosten & vergoedingenAmerikaanse onderdanen / permanente ingezetenen en Canadese onderdanen Academisch onderwijs omvat academisch reizen (verplicht, twee weken per semester): $ 40.800 per jaar
Alle andere nationaliteiten Academisch collegegeld omvat academische reizen (verplicht, twee weken per semester): CHF 49.100 per jaarBeurzen en financiële hulpBij Franklin zien we de financiering van uw opleiding als een investering en partnerschap tussen u, uw gezin en de universiteit. Ongeveer 70 procent van de Franklin-studenten ontvangt financiële hulp in verschillende vormen, zoals beurzen op basis van behoeften en verdiensten, overheids- en particuliere hulp en stimuleringsmaatregelen. Franklin biedt beurzen, financiële hulp en andere initiatieven, en verschillende externe programma's zijn beschikbaar op basis van burgerschap en behoefteanalyse. Samen stellen we uw financiële hulppakket op en begeleiden we u zorgvuldig door uw financieringsopties.Onze campusBezoek de Franklin University Switzerland en ontdek waarom zoveel studenten zich thuis voelen op onze campus en in de Lugano-gemeenschap.
We heten jou en je vrienden en familie welkom om te ervaren wat het betekent om te leven en te leren in onze veilige, internationale omgeving.
Dual AccreditationFranklin University Switzerland is geaccrediteerd in zowel de Verenigde Staten als Zwitserland.
Dat betekent dat je diploma echt internationaal is, met automatische geldigheid in twee landen, en dat je een voordeel hebt om een internationale carrière na te streven of je studie voort te zetten in de VS of Zwitserland. De deuren die worden geopend door een Franklin-opleiding gaan echter veel verder dan deze twee landen, en de meeste landen in de wereld zullen gelijkwaardigheid toekennen aan een Franklin-graad als je je zinnen ergens anders op richt.
Franklin handhaaft deze erkenning door middel van periodieke kwaliteitsbeoordelingen door autoriteiten uit de VS en Zwitserland.Waar onze afgestudeerden naartoe gaanWerkgevers zoeken kandidaten met betrouwbare vaardigheden, en Franklin-studenten hebben het! Binnen een jaar na afstuderen heeft 95% van onze studenten een voltijdbaan in een breed scala van sectoren, zoals te zien is in de grafiek. Bij Franklin krijg je de opleiding die je nodig hebt en de vaardigheden die werkgevers willen.
Sinds we in 1970 begonnen, zijn er nu al meer dan 7.000 alumni die een verschil maken in hun geboortestad en op nieuwe, opwindende locaties over de hele wereld. Laat FUS u helpen te komen waar u heen wilt.
Luister maar eens naar wat onze alumni te zeggen hebben.