
Bachelor's Degree in Multimedia Engineering - Minor in videogames
Barcelona, Spanje
DUUR
4 Years
TALEN
Engels, Spaans,
TEMPO
Full time
DEADLINE VOOR AANMELDING
Aanvraagdeadline *
EERSTE STARTDATUM
Vraag de vroegste startdatum aan
COLLEGEGELD
EUR 10.080 / per year
STUDIE FORMAAT
Op de campus
* de toelatingsprocedure blijft open tot het programma vol is
Invoering
La Salle was de eerste universiteit in Spanje die zowel universitaire studies in multimedia-engineering (1996) als de eerste graad in multimedia-engineering (2008) aanbood. Meer dan 20 jaar training en professionele activiteit van onze afgestudeerden zijn de beste garantie voor ons werk.
Tijdens je trainingsproces op La Salle Campus Barcelona heb je toegang tot unieke faciliteiten zoals Medialab, Userlab en Mediadome. Wanneer u zich inschrijft voor dit diploma, krijgt u bovendien de mogelijkheid om:
- Neem deel aan zowel echte zakelijke projecten als Europese onderzoeksprojecten waarbij La Salle betrokken is.
- Loop stage bij topbedrijven wereldwijd.
- Neem deel aan uitwisselingen aan top multimedia-universiteiten, zoals MIT of de Carnegie Mellon University.
- Voer zowel projecten uit als oefen werk met medestudenten die zijn ingeschreven in verschillende technische graden.
- Vervolg je opleiding op de campus door je in te schrijven voor masterdiploma's en doctoraten van het eerste niveau.
- Een specialisatie in videogames is beschikbaar in het curriculum van deze opleiding. Deze specialisatie wordt in je diploma vermeld als 'Specialisatie in Videogames'.
La Salle Campus Barcelona - Universiteit Ramon Llull
- 1a Universiteit in Spanje voor het aanbieden van universitaire studies in Multimedia Engineering (1996)
- Meer dan 20 jaar opleiding van multimedia-ingenieurs
- 100% bezetting van onze studenten
Slim leren
Een nieuw onderwijsmodel voor een nieuw normaal.
Dit nieuwe normaal vereist een nieuwe manier van lesgeven en leren, aangepast aan een veranderende en onzekere situatie die vraagt om flexibel, intelligent en technologisch leren dat zich aanpast aan alle nieuwe onderwijsbehoeften van de leerlingen.
La Salle Campus Barcelona - Ramon Llull University onderschrijft het nieuwe Smart Learning-model en zet een nieuwe stap in zijn innovatieve DNA, dat van invloed is op alle gebieden van het onderwijsproces: de service aan de studenten, internationale uitwisselingen, externe stages, het telewerkmodel dat wordt toegepast op stages met bedrijven, de banenbank en onderzoeksprojecten.
Wat is het nieuwe Smart Learning-model?
State-of-the-art technologie is geïmplementeerd in de klaslokalen waardoor studenten, zowel nationaal als internationaal, die de Campus niet kunnen bereiken, lessen kunnen bijwonen en deelnemen zonder fysiek in het klaslokaal te zijn. De sessies die met studenten ter plaatse worden gegeven, worden live uitgezonden via internet en degenen die virtueel aanwezig zijn, worden op schermen geprojecteerd, zodat docenten en studenten ter plaatse hen kunnen zien en ermee kunnen communiceren. Alle studenten, zowel ter plaatse als degenen die niet naar de campus kunnen komen, vormen een enkele groep met behoud van hetzelfde academische schema en contact met hun klasgenoten en docenten.
Met het nieuwe Smart Learning-model krijgen studenten een training die:
- Gepersonaliseerd, omdat het zich aanpast aan de student en zijn behoeften of omstandigheden, ongeacht het gezondheidsscenario.
- Flexibel, omdat het de barrières van online of face-to-face methoden overwint met een platform dat face-to-face, blended en afstandsonderwijs mogelijk maakt.
- Intelligent, omdat het een nieuwe manier van lesgeven en leren is die fysieke en interactieve ervaringen combineert.
- Technologisch, om de Smart Learning-methodologie te implementeren, zijn klaslokalen omgevormd tot Smart Classrooms, die bestaan uit:
- Audiosysteem met meer dan 8.000 virtuele microfoons per klaslokaal
- Camera's uitgerust met kunstmatige intelligentie
- Smartboards om inhoud van en naar de Smart Classroom te delen, waardoor samenwerking wordt verbeterd.
toelatingen
leerplan
Methodology
Wanneer je studeert voor een diploma Multimedia Engineering, zullen wij je de juiste kennis bijbrengen met behulp van een methodologie die gebaseerd is op het volgende:
- Een praktische benadering van conceptleren
- De introductie, vanaf het eerste jaar, van een LSMker: de robot waarmee je werkt om hem te laten groeien tijdens je leerproces
- Een bedrijfsopleiding die een breed scala aan op de bedrijfswereld gerichte onderwerpen omvat die u gedurende de hele opleiding zult volgen
- De toepassing van verschillende multimedia-omgevingsgerichte disciplines
- Het gebruik van gamificatiemethoden, dit zijn spelmechanismen die worden toegepast op klassikaal werk om de evolutie van uw leerproces te helpen.
Year 1
Semester 1 / Semester 2
- Programming Methodology and Technology
- Design and Usability I
- Algebra
- Introduction to Computers
- Calculus
- Basic Electronics
- Business and Engineering
- Thought and Creativity I
Year 2
Semester 1 / Semester 2
- Signals and Transmission Systems
- Object Oriented Programming and Design
- Value Chain and Financial Economics
- Statistics and Mathematical Analysis
- 3D Computer Animation
- Ontwerp en bruikbaarheid II
- Audiovisuele taal
- Database Systems
- Thought and Creativity II
Semester 1
- 3D Computer Graphics
Semester 2
- Digital Photography
- Concept ontwerp
Year 3
Semester 1 / Semester 2
- Local Area Networks
- Multimedia Production I
- Thought and Creativity III
Semester 1
- Digital Signal Processing
- Audiovisuele Dramaturgie
- Webprojecten I
- Digitale televisie I
Semester 2
- Web Projects II
- Natuurkundige simulatie
- Digital Image Processing
- Organizational Management
Year 4
Semester 1 / Semester 2
- Multimediaproductie II
Semester 1
- 3D-modellering en animatie II
- Audio and Speech Processing
- Project Management
- Internship
- Intelligentie, realiteit en virtualiteit
Semester 2
- Final Thesis
- Technological Trends
- Entrepreneurship and Innovation
Galerij
Programma resultaat
- Officiële naam: Afgestudeerd in Multimedia Engineering
- Degree certificate issued by The Ministry of Education
- Credits: 240-ECTS
Goals
Studenten die afstuderen in Multimedia Engineering worden uitstekende professionals op het gebied van technologische integratie, waardoor ze kunnen beslissen welke vorm de technologie moet aannemen om echt efficiënt te zijn bij het spelen van haar bemiddelende rol in het creatieve en communicatieve proces. Multimedia integreert verschillende disciplines gericht op creatieve, technologische, management- en productieaspecten. Daarom bestaat het curriculum van deze graad uit een reeks vakken die elkaar aanvullen, zoals Conceptualisatie.
- Scriptwriting
- Digital photography
- User experience
- Production
- Interactive installations
- Virtual reality
- Programmering of fysieke simulatie
Deze onderwerpen zijn gekozen om studenten de geschikte kennis te bieden om zowel de conceptualisering als de ontwikkeling van virtuele interactieomgevingen te verbeteren, zonder enige beperking wat betreft communicatieondersteuning of specifieke toepassingsgebieden. Vanwege het transversale karakter van multimedia zelf en vanwege de strategische positie kunnen afgestudeerden hun kennis op elke branche toepassen
- Videogames
- Film Technology
- Mobile Apps
- Web technology
- Virtual Reality
- New Interface
- Research and innovation
Het valt niet te ontkennen dat de videogame-industrie een leidende positie heeft verworven binnen de audiovisuele en interactieve entertainmentindustrie; er wordt verwacht dat deze het komende jaar met 23,7% zal groeien. Door aan La Salle te studeren, kun je je specialiseren in videogames en zo de nodige kennis opdoen om artistieke, ontwerp- en programmeerposities te verwerven bij topbedrijven over de hele wereld. Je kunt zowel praktische training geven in unieke laboratoria als officiële certificeringen verkrijgen die internationale professionele erkenning genieten.
Carrièremogelijkheden
Als afgestudeerde Multimedia Engineering van La Salle neem je deel aan projecten en teams, waarbij je verschillende verantwoordelijkheden en verantwoordelijkheden vervult, zoals:
- Ontwerper van webinterfaces
- Application designer
- Game designer
- Adviseur gebruikersonderzoek
- Interface-ontwerper voor videogames
- 2D- en 3D-ontwerper
- Animator
- Technicus in bewegingsregistratie
- Audio- en video-editor
- Photographer
- Analist - webprogrammering
- Verscheidenheid aan app-programmering
- Programmeren van videogames
- Schepper van kunstmatige intelligentie
- RV- en AV-technicus
- Entrepreneurs
- Multimediaprojectmanager
- Beheerder multimedia-apparatuur
- Manager videogames
- Scrummaster