
BBA Specialisatie in Hotel & Hospitality Services Management
Apeldoorn, Nederlanden
DUUR
3 up to 4 Years
TALEN
Engels
TEMPO
Full time
DEADLINE VOOR AANMELDING
Aanvraagdeadline
EERSTE STARTDATUM
Vraag de vroegste startdatum aan
COLLEGEGELD
EUR 9.800 / per year *
STUDIE FORMAAT
Op de campus
* het collegegeld voor dit programma is € 9.800 per jaar. Voor studenten uit de EU/EER/VK en Oekraïne is het collegegeld €4.800
Invoering
Op Hogeschool Wittenborg voltooien alle studenten van de BBA Hospitality Business Administration een reeks brede modules als aanvulling op de door hen gekozen specialisaties.
Dit programma van modules leidt tot een managementcarrière in het boeiende beroep van hospitality management of toerisme. Zakelijke reizen en hernieuwde belangstelling voor binnenlands en buitenlands toerisme vergroten de vraag naar hospitality managers in hotels, evenementenruimtes en foodservicebedrijven. De specialisatie Hotel & Hospitality Services Management laat studenten kennismaken met de managementaspecten die nodig zijn om toezicht te houden op de dagelijkse activiteiten van resorts, goklocaties en banketfaciliteiten, of het beheer van speciale evenementenplanningsafdelingen van scholen, gezondheidszorgorganisaties en bedrijven.
6 Intake momenten per jaar
Alle bachelor- en masteropleidingen bij Wittenborg hebben 6 instroommomenten per jaar. Studenten kunnen ook 6 keer per jaar afstuderen. Afstudeerceremonies worden twee keer per jaar gehouden, in de winter en in de zomer.